Konkurs "Moja wymarzona podróż"

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu ogłasza konkurs literacko-plastyczny pod hasłem:

"MOJA WYMARZONA PODRÓŻ"


 REGULAMIN

1. Konkurs organizowany jest przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Połańcu ramach akcji Wakacje w mieście i gminie Połaniec 2014.
2. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży od 6 do 15 lat. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: od 6 do 11 lat i od 12 do 15 lat.
3. Zadaniem uczestnika konkursu jest własnoręczne wykonanie pracy literacko-plastycznej pod tytułem „Moja wymarzona podróż”, którą odbyłem/odbyłam lub chciałbym/chciałabym odbyć w dowolne miejsce istniejące lub wymyślone.
4. Praca powinna być złożona w formie książki, folderu lub broszury i zawierać tekst oraz ilustracje. Do konkursu będą dopuszczane również prace zapisane w zeszycie z narysowanymi lub doklejonymi własnoręcznymi ilustracjami. Ilość stron nieograniczona, format i technika wykonania dowolna. Praca powinna być oprawiona w okładkę, na której będą podane podstawowe informacje – tytuł i autor książeczki.
5. Prace muszą być oryginalne, samodzielne czyli nie skopiowane z książek, czasopism lub Internetu. Do konkursu nie będą dopuszczane prace opublikowane i nagrodzone w innych konkursach.
6. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę.
7. Podpisane imieniem i nazwiskiem prace wraz ze zgłoszeniem konkursowym wydrukowanym ze strony internetowej Biblioteki (imię, nazwisko, nr telefonu, karty bibliotecznej, wiek uczestnika konkursu) należy dostarczyć do siedziby Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu.
8. Prace zgłoszone do konkursu przechodzą na własność organizatora.
9. Zgłoszenie do konkursu oznacza akceptację jego warunków i regulaminu.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
11. Komisja konkursowa powołana przez organizatora dokona oceny zgłoszonych prac według następujących kryteriów: wiek uczestnika, walory artystyczne pracy zgodne z tematyką konkursu, oryginalność, jakość i stopień trudności wykonania oraz przyzna nagrody i wyróżnienia.
12. Najlepsze prace wraz z nazwiskami ich twórców mogą zostać opublikowane w mediach.
13. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu /ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.
14. Prace konkursowe należy złożyć do 20 sierpnia 2014 roku na adres:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. A. Mickiewicza
ul. S. Czarnieckiego 5
28-230 Połaniec
tel. 015 865 06 33
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15. O terminie rozwiązania konkursu i wręczenia nagród laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

 


 

Poprawiono: wtorek, 01 lipiec 2014 12:17

enfrdeitptrues

Katalog ON-LINE

UWAGA!

ZAŁÓŻ KONTO CZYTELNIKA ON-LINE

obrazek

Katalog Biblioteki on-line

Biblioteka cyfrowa

ACADEMICA

IBUK Libra

Czytak

O finansach... w bibliotece

MGBP Połaniec - Facebook

IBUK Libra plakat

Nagrody i wyróżnienia

dyplom biblioteka roku 2017 link

rankingbibliotek2014 dyplom


ZOBACZ WSZYSTKIE

Jak dojechać?

Jak dojechać do Biblioteki<<zobacz>>