28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. A. Mickiewicza w Połańcu zapraszają w piątek 23 lutego 2023 roku o godzinie 16.00 na otwarcie wystawy "Czterech Braci".

Na wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia z widowiska historycznego w Połańcu oraz lekcji historii w Łubnicach, poświęconej bitwie pod Gacami i Komorowem z 20 czerwca 1863 roku. Ekspozycja wzbogacona o książki dotyczące powstania styczniowego pochodzące ze zbiorów Biblioteki.

Zapraszamy!

Czterech_braci_plakat_3.png

 

Projekt Czterech Braci dofinansowano ze środków Biura "Niepodległa", w ramach Programu Dotacyjnego "Powstanie Styczniowe 1863-1864".

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij