28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

Zapraszamy na rodzinny rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz: Połaniec - aktywnym miastem".

Startujemy 3 czerwca 2023 roku (sobota) o godzinie 14.00 spod Biblioteki. 

Wstęp wolny, bez ograniczeń wiekowych. Długość trasy dostosowana do możliwości każdego cyklisty, w tym maluchów w fotelikach rowerowych oraz dzieci na własnych rowerach.

Patronat honorowy nad rajdem objął Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Partnerem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Połańcu a wsparcie na trasie zapewni grupa Miłośników Turystyki z Połańca

 

W tym roku promujemy Miasto i Gminę Połaniec włączając się do akcji "Połaniec - aktywnym miastem". Walczymy o tytuł rowerowej stolicy Polski! Do zabawy dołączyły 54 miasta i 58 gmin, w tym i nasz POŁANIEC.

Od 21 marca do 21 maja odbywał się trening do Rowerowej Stolicy Polski. Od 1 czerwca zaczynamy ostrą rywalizację, która potrwa do 30 czerwca. Zwycięzcy zarówno w kategorii miast, jak i gmin otrzymają okazałe puchary i samoobsługowe stacje naprawy rowerów. Jest o co walczyć! 

 

Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy przed rajdem pobrać bezpłatną aplikację Aktywne Miasta, stworzyć swój profil, wybrać rywalizację i dołączyć! 

https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz

 

W razie wątpliwości służymy pomocą przed wycieczką. Można także w wolnej chwili podejść do Biblioteki. Wszystko wyjaśnimy! 

 

Patronat na Rowerową Stolicą Polski objęły Związek Miast Polskich i Unia Metropolii Polskich. Tradycyjnie sponsorami akcji są: Centrumrowerowe.pl, Fale Loki Koki, Ibombo, SISU i City Hotel. Patronat medialny sprawują: ESKA, Onet, Medonet i Noizz oraz Rzeczpospolita.

 

ZAPRASZAMY!

 

Miejsko_1.png

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij