28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

Tegoroczna Noc Bibliotek już za nami. Wyjątkowo odbyła się w świecie wirtualnym.

Mimo, że nie mogliśmy w tym roku spotkać się na żywo, to postaraliśmy się wprowadzić Czytelników, zgodnie z hasłem Nocy Bibliotek, w „Klimat na czytanie” we własnych domach. A oto co się działo.

Kolaż z 13 zdjęć z akcji Noc Bibliotek

Na bibliotecznym profilu na Facebooku Biblioteki i jej Filii w Ruszczy odbył się konkurs fotograficzny "Klimat na czytanie". Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy na zdjęciach podzieli się swoimi kącikami czytelniczymi i pokazali jak, gdzie i kiedy lubią czytać zostali nagrodzeni ciekawymi pakietami czytelniczymi, idealnymi na nadchodzące długie jesienno-zimowe wieczory. W pakiecie znalazła się eko-torba na zakupy, interesująca książka i… para cieplutkich skarpetek z motywem literackim. Naszym Czytelnikom zaproponowaliśmy także rodzinne oglądanie filmu "Jakub, Mimmi i gadające psy". Seansem można było cieszyć się w zaciszu domowym. Ponadto w Bibliotece zorganizowana została wystawa„Książki z klimatem” o tematyce ekologicznej.

Cieszymy się, że mimo odmiennej formy tegoroczne Noc Bibliotek spotkała się z dużym odzewem. Dziękujemy uczestnikom konkursu za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności oraz tradycyjnie – zapraszamy za rok. Miejmy nadzieję, że tym razem spotkamy się już na żywo.

Dziękujemy sponsorom naszego wydarzenia, czyli Przedsiębiorstwu Budowlano-Produkcyjnemu POLPRZEM Sp z. o. o. oraz Bankowi Spółdzielczemu w Połańcu, dzięki którym w ręce Czytelników trafiły atrakcyjne nagrody.

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij