28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu
~ Przed wejściem na teren biblioteki prosimy o zasłonięcie ust, nosa oraz dezynfekcję rąk ~
MIejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach tworzenia stron internetowych za pomocą darmowych narzędzi. Strony zgodne z HTML5 tworzone będą w oparciu o intuicyjny kreator serwisu wix.com.

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy będą w stanie samodzielnie wygenerować własną stronę internetową, zarządzać jej treścią oraz opublikować ją w internecie. Ponadto poznają ogólne zasady tworzenia stron WWW oraz mechanizmy pozwalające na prawidłowe pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek 27 maja 2013 o godzinie 1430.

Ze względów technicznych ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku większej liczby chętnych istnieje możliwość zorganizowania warsztatów w późniejszym terminie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu zapisania na listę uczestników.

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij