28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

Drodzy Czytelnicy Biblioteki! Kochane Biblioludki!

Kontynuujemy projekt "Biblioludki i cztery pory roku". Za nami już "Wiosna z doświadczeniami" i wakacyjne "Zabawy z dawnych lat". Za oknami powoli robi się jesiennie, zatem jest to znak, że przyszła pora na kolejne biblioludkowe wydarzenie. Tym razem zapraszamy Was do lasu!

W sobotę 25 września o godzinie 11.00 na tzw. "Zarudziu", czyli w lesie między Rudnikami a Okrągłą, w miejscu gdzie stoi wiata myśliwska, spotkamy się z leśnikiem, który opowie nam o lesie i o jego "skarbach". Będą leśne gry i zabawy. Przygotujemy także dla Was niespodziankę, ale nic więcej na razie nie zdradzimy.

Uwaga! Dojazd na spotkanie we własnym zakresie. Jesteśmy w trakcie przygotowywania mapki ze wskazówkami jak trafić na miejsce. Damy znać, jak opracujemy najkorzystniejszą trasę.

Obowiązują wcześniejsze zapisy!

 Plakat kolorowy, zaproszenie dla Biblioludków na spotkanie w lesie dnia 25 września 2021 roku

Dla przypomnienia:

Kim są BIBLIOLUDKI?

Biblioludki to Klubik Biblioteczny dla dzieci i opiekunów. Biblioludki spotykają się od czasu do czasu w Bibliotece i miło spędzają czas na czytaniu książek i zabawie.

Kto może zostać Biblioludkiem?

 każde dziecko w wieku przedszkolnym i szkolnym, które lubi czytać i chętnie bierze udział w zabawach kreatywnych w grupie.

Jak stać się Biblioludkiem?

Wystarczy tylko do nas przyjść (z rodzicem) i zadeklarować chęć udziału w Klubiku. "Członkostwo" jest BEZPŁATNE i do niczego nie zobowiązuje! Wystarczy być zapisanym do Biblioteki.

Zapraszamy!

 

Logo_MKDNiS_kolorowe_.jpg

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury"

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij