28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

 Drodzy Czytelnicy Biblioteki! Kochane Biblioludki!

 

Kontynuujemy projekt "Biblioludki i cztery pory roku". Za nami już "Wiosna z doświadczeniami". Teraz pora na LATO.

W piątek 20 sierpnia pod Biblioteką odbędą się wakacyjne "ZABAWY Z DAWNYCH LAT". Zapraszamy wszystkie Biblioludki do udziału w wydarzeniu!

 

Plakat koloryw zapraszający na wydarzenie Zabawy z dawnych lat w ramach projektu Biblioludki i cztery pory roku, 20 sierpnia 2021 roklu, godzina 16 do 18 pod Biblioteką w Połańcu

  • Kim są BIBLIOLUDKI?

Biblioludki to Klubik Biblioteczny dla dzieci i opiekunów. Biblioludki spotykają się od czasu do czasu w Bibliotece i miło spędzają czas na czytaniu książek i zabawie.

  • Kto może zostać Biblioludkiem?

Każde dziecko w wieku przedszkolnym i szkolnym, które lubi czytać i chętnie bierze udział w zabawach kreatywnych w grupie.

  • Jak zostać Biblioludkiem?

Wystarczy tylko do nas przyjść (z rodzicem) i zadeklarować chęć udziału w Klubiku. "Członkostwo" jest BEZPŁATNE i do niczego nie zobowiązuje! Wystarczy być zapisanym do Biblioteki.

 

Zapraszamy!

MAMY WOLNE MIEJSCA, ale trzeba się pospieszyć bo niestety w związku z obostrzeniami sanitarnymi ilość osób na wydarzeniach bibliotecznych jest OGRANICZONA!!!!

 

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

 

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij