Relacja ze spotkania DKK w dniu 12 grudnia 2013 roku

Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki 12 grudnia 2013 roku prowadzona była dyskusja na temat książki "Prawo panny Murphy" autorstwa Rhys Bowen.
Niezwykła opowieść o rudowłosej dziewczynie popadającej coraz w to nowe kłopoty. Niedoszły zalotnik traci życie a sympatyczna panna Molly musi uciekać najpierw do Liverpoolu,  skąd pod przybranym nazwiskiem płynie do Ameryki. Gdy dopływa do lądu i już wydaje się, że nic złego nie może ją spotkać sprawy komplikują się. Ginie mężczyzna a Moly jako Kathleen staje się jedną z podejrzanych. Powieść opisuje o rozczarowaniach jakie czekają ludzi podróżujących do Ameryki w poszukiwani lepszego życia. Książka czytana w czasach kiedy większość ludzi musi wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy skłoniła nas do refleksji nad naszą przyszłością. W spotkaniu wzięło udział 7 osób.
To było nasze ostanie spotkanie w 2013 roku i z tej okazji życzyłyśmy sobie wszystkiego najlepszego na Nowy 2014 Rok, dużo ciekawych książek i owocnych dyskusji.Poprawiono: czwartek, 19 grudzień 2013 08:52

enfrdeitptrues

Katalog ON-LINE

UWAGA!

ZAŁÓŻ KONTO CZYTELNIKA ON-LINE

obrazek

Katalog Biblioteki on-line

Biblioteka cyfrowa

ACADEMICA

IBUK Libra

Czytak

O finansach... w bibliotece

MGBP Połaniec - Facebook

IBUK Libra plakat

Nagrody i wyróżnienia

dyplom biblioteka roku 2017 link

rankingbibliotek2014 dyplom


ZOBACZ WSZYSTKIE

Jak dojechać?

Jak dojechać do Biblioteki<<zobacz>>