28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu
~ Przed wejściem na teren biblioteki prosimy o zasłonięcie ust, nosa oraz dezynfekcję rąk ~
MIejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

ibuk libra logoW grudniu 2016 roku organizowany był konkurs „Grudniowe czytanie IBUK Libra”, którego celem było wyłonienie najaktywniejszych czytelników korzystających z platformy książek elektronicznych IBUK Libra. Organizatorami konkursu była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Kielcach oraz Wydawnictwo Naukowe PWN.

Czytelnicy Biblioteki w terminie od 1 do 31 grudnia 2016 roku, oprócz wykupionego dostępu do 1305 zbiorów, mogli korzystać dodatkowo z prawie 5 tysięcy tytułów książek elektronicznych.

Na podstawie danych statystycznych za miesiąc grudzień uwzględniających czas czytania i liczbę przeczytanych stron z naszej Biblioteki zostały wyłonione dwie czytelniczki: Natalia Kotlarz i Mariola Sikora.

Laureatki otrzymały nagrodę książkową Wydawnictwa Naukowego PWN oraz drobne upominki od IBUK Libra i Biblioteki.

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij