28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu
~ Przed wejściem na teren biblioteki prosimy o zasłonięcie ust, nosa oraz dezynfekcję rąk ~
MIejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

W sobotę, 21 lutego 2015 roku, w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu odbyła się „Inwazja Grania”, impreza współorganizowana między innymi przez naszą Bibliotekę.
Na odwiedzających czekało wiele atrakcji: ponad setka gier planszowych i karcianych, turnieje z nagrodami, prelekcje popularno-naukowe, stanowiska ze starymi grami video oraz rozgrywki na konsoli PS3. Na Inwazji Grania pojawił się także przedstawiciel kieleckiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej, który zaprezentował gry planszowe wydane przez IPN, w tym w słynną „Kolejkę” oraz „303”.
Organizatorami wydarzenia byli: Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Połańcu , Połaniecki Klub Miłośników Gier i Fantastyki.
Partnerami: Instytut Pamięci Narodowej – delegatura w Kielcach, Stowarzyszenie Tygiel z Suchedniowa, stowarzyszenie Sabat Fiction-Fest z Kielc, Staszowski Klub Gier Fabularnych Arcanum, Sklep Mtg - Youdeck.pl, sklep GryFiK, wydawnictwo i sklep REBEL.pl, Pizza&Pub Sosny.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Inwazji grania przygotowaną przez  Mariusza Kowalika

{youtube}FKxGXF9SYQU|350|216|0{/youtube}

https://www.youtube.com/watch?v=FKxGXF9SYQU

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij