28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu
~ Przed wejściem na teren biblioteki prosimy o zasłonięcie ust, nosa oraz dezynfekcję rąk ~
MIejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow
Pierwszy w Polsce multimedialny konkurs językowy dla dzieci, którego celem jest rozwijanie zainteresowań nauką języków obcych, wyłanianie utalentowanych uczniów oraz promowanie edukacyjnych możliwości wykorzystania komputera i Internetu.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-12 lat (uczniowie szkół podstawowych). Jedynym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostęp do komputera z Internetem, z którego dziecko może skorzystać w bibliotece, w szkole czy w domu.

Konkurs składa się z trzech etapów przeprowadzanych drogą internetową. Podczas wszystkich etapów uczestnik będzie spotykał się ze zbiorem zadań urozmaiconych nowoczesnymi technologiami.

Pierwszy etap, czyli eliminacje (5-11 grudnia), polegać będzie na rejestracji oraz wypełnieniu pierwszych zadań konkursowych. Następnie odbędzie się półfinał (13 grudnia), w którym wybrani uczestnicy zmierzą się z dziesięcioma interaktywnymi ćwiczeniami oraz multimedialną grą. Najlepszych czeka wielka gra finałowa (15 grudnia). Zwycięzcy otrzymają edukacyjne nagrody: pakiet kursów e-learningowych do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz szybkiego czytania, gry i puzzle firmy Trefl oraz certyfikaty.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat konkursu zapraszamy na stronę www.funenglish.pl/konkurs. Znajdują się tam dokładne informacje na temat przebiegu, terminów oraz zasad Konkursu Językowego FunEnglish.pl 2011. Dodatkowe informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: (71) 333 24 23 lub pisząc na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij