Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i czytelniczej przygody! W naszej bibliotece rusza Biblioteczne BINGO – pełne książek, pieczątek i niespodzianek.
Plansze BINGO czekają na Was w bibliotece – odbierz swoją i rozpocznij grę!
Karty do gry w bingo dostępne są w maju w Bibliotece w Połańcu i Filii w Ruszczy.
Zasady Bibliotecznego BINGO:
1) Wypożyczaj książki i zbieraj pieczątki! Przy każdym wypożyczeniu książki, która pasuje do pola na planszy BINGO – otrzymasz pieczątkę od bibliotekarza.
2) Jedna książka = wiele możliwości! Jeśli jedna książka spełnia kilka warunków z planszy, możesz zaznaczyć kilka pól jednocześnie!
3) Uzupełnij wszystkie pola. Gdy uzbierasz komplet pieczątek – zgłoś się do biblioteki po małą niespodziankę!
4) Baw się dobrze i czytaj z radością! Pamiętaj – najważniejsza jest przyjemność z czytania i odkrywania nowych historii!
Biblioteczne Bingo to zabawa zorganizowana w ramach Tygodnia Bibliotek, który odbywa się pod hasłem "Biblioteka. Lubię tu być!".