Gdzie się podziały "Połanieckie kosy"?
Tydzień Bibliotek i Dni Połańca - Gdzie się podziały "Połanieckie kosy"?
Czytelnicy, którzy chcieli z nami spędzić środowe popołudnie 13 maja 2026, nauczyli się grać w "Połanieckie kosy" - wyjątkową karciankę mającą na celu popularyzację wiedzy na temat Tadeusza Kościuszki i miejsc z nim związanych w Połańcu.
Kampania realizowana w ramach Tygodnia Bibliotek, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

